1 / 7

Přiblížit

Dostupné: onlineGraf Bauer 2 dílný ložní set AML Royal Tradition Collection

1 499,00 Kč 799,00 Kč

Graf Bauer 2 dílný ložní set AML Royal Tradition CollectionLuxusní materiál, lehkost, měkkost a kvalita provedení jsou vlastnosti ložního setu AML Roayl Tradition Collection. Sada má také luxusní de... Číst dále

Dostupné:
Online
Přeprava:
DPD
Dodání:
Během 1 prac. dne
ID zboží:
111669

Detail produktu

Graf Bauer 2 dílný ložní set AML Royal Tradition Collection
Luxusní materiál, lehkost, měkkost a kvalita provedení jsou vlastnosti ložního setu AML Roayl Tradition Collection.

Sada má také luxusní design s pozlaceným lemem a pozlaceným potiskem. Obsahuje látku ošetřenou ALOE Vera, má antibakteriální a antialergenní účinky.
  • Výjimečný design.
  • Kvalitní provedení.
  • Ošetření ALOE Vera.
  • Přikrývka: 135x200cm.
  • Polštář: 70x90cm.
  • Materiál: 35% bavlna, 65% polyester.
Základem zdravého života a psychické rovnováhy je především pravidelný spánek. Příjemné ponoření do snů totiž regeneruje tělesné i duševní síly.

Spánek je důležitý i proto, abychom byli úspěšní na pracovním poli. Na druhou stranu kromě úspěchů znamená pravidelné odpočívání i krásnou tvář bez vrásek.

Podle průzkumů je výběr správné matrace a polštáře jedním z nejdůležitějších faktorů ovlivňující hluboký spánek. Polštáře a deky AML Royal tradition collection  jsou vyvinuty tak, aby zaručili optimální komfort a zajistili kvalitní hluboký spánek.
Polštář je velmi důležitou součástí ložního vybavení a zdravého spánku. Vytváří správnou oporu hlavy, přičemž musí odolávat jejímu tlaku až do váhy cca 5 kg. Polštář proto musí být zhotovený z kvalitních materiálů a z konstrukce umožňující pohodlné a anatomicky správné uložení hlavy. Těmto požadavkům polštář AML Royal tradition collection  vyhovuje a zaručuje perfektní odpočinek.

Aloe Vera - královna léčivých rostlin: vitální extrakt rostliny Aloe Vera s optimální hodnotou pH pro lidskou pokožku v kombinaci s povrchovou tkaninou umožňuje předávat kůži během spánku vzácné biologické stavební kmeny a posilovat tak celkovou vitalitu organizmu.

Výhody ALOE VERA: úprava na bázi přírodních výtažků rostliny ALOE VERA, uklidňuje a regeneruje pokožku, stimuluje organismus, je biologicky aktivní.
Ložní výrobky AML Royal tradition collection  s ALOE VERA byly vyvinuty a konstruovány jako extra komfortní přikrývky a polštáře nové generace tak, aby maximálně přinášely a naplňovaly představy uživatelů o pohádkovém, ale především zdravém spaní.

Veškeré výrobky řady AML Royal tradition collection  nezpůsobují žádné alergie.
Výplň polštáře i přikrývky  je opatřena ochranným obalem z netkané textilie, která zabraňuje úniku vláken z výplně. Netkaná textilie dále zabraňuje slepení vláken vodou při praní.

Produkt podroben přísnému testování podle českých i evropských norem. Testováno akreditovanou zkušebnou ITC a.s. Zlín.