1 / 4

Přiblížit

NedostupnéSvětelný lapač hmyzu Inkil T (Insect Killing Light)

1 699,00 Kč 899,00 Kč

Světelný lapač hmyzu Inkil T (Insect Killing Light)Pokud máte dost komářích kousanců, zbystřete pozornost! Inkil T světelný lapač hmyzu je jedinečná zbraň pro boj s létajícím hmyzem, kt... Číst dále

Litujeme, ale zboží již není dostupné.
Dostupné:
Nedostupné
Přeprava:
DPD
Dodání:
Nedostupné
ID zboží:
52984

Detail produktu

Světelný lapač hmyzu Inkil T (Insect Killing Light)

Pokud máte dost komářích kousanců, zbystřete pozornost! Inkil T světelný lapač hmyzu je jedinečná zbraň pro boj s létajícím hmyzem, který nás neustále otravuje.

UVA paprsky přilákají hmyz k elektrickým vodičům, které ho zabijí. Navíc má hubič ochrannou mřížku a malé ventilátory, které oceníte zvláště v létě. Napadá vás lepší metoda, jak se zbavit komárů a much než Inkil lapače?

  Jedná se o mimořádně účinný prostředek na hubení much a komárů. Obejde se bez chemikálií, zápachu a kouře.


  • Napětí: 220-240 V.
  • Frekvence: 50/60 Hz.
  • Přibližné rozměry: 33 x 23,5 x 8,5 cm.
Možná už jste vyzkoušeli všechno, abyste se zbavili much a komárů, ale asi jste si všimli, že běžné mucholapky a insekticidy nejsou moc praktické. Nehledejte už nic dalšího, našli jste Inkil T nejlepší prostředek proti mouchám, komárům a dalšímu létajícímu hmyzu. Tímto lapačem vyženete hmyz z pokoje o rozloze 28 m2, pokud máte větší pokoje, použijte víc lapačů. Díky našim cenám si můžete klidně dovolit mít je v celém domě. Seznamte se s Inkil T světelným lapačem hmyzu! Tento hubič hmyzu má UVA zářič, který vábí mouchy a komáry a vede je přímo do náruče smrti v elektrických součástkách lapače. Má ochrannou mřížku a malé osvěžujíc větráčky. Žádné chemické prostředky, žádný zápach, žádný kouř.


 
Tento produkt nakupujeme přímo od výrobce a proto Vám můžeme garantovat nejlepší cenu v ČR. 

Doba dodání je 10 dnů. Zasíláme i na dobírku.